Araç Sigortaları
Tüm Oto Genişletilmiş Kasko

Aracınızın başına gelebilecek anahtar kaybından kazaya kadar birçok riski Tüm Oto Genişletilmiş Kasko Sigortası ile güvence altına alabilirsiniz.

Akıllı Kasko

Allianz Akıllı Kasko Sigortası avantajlı fiyatlarla sizi bekliyor!

Akıllı Kasko sigortası ile aracınızın başına gelebilecek risklere karşı siz ve aracınız Allianz kalitesiyle güvence altında.

Tamamlayıcı Kasko
Allianz Tamamlayıcı Kasko sigortası ile trafikte başınıza gelebilecek; ancak zorunlu trafik sigortanızın karşılamadığı çarpışma, çalınma, 3. Şahıslara karşı artan mali sorumluluk gibi risklere karşı güvence altında olursunuz.
Zorunlu Trafik Sigortası
Zorunlu Trafik Sigortası ile olası bir kazada diğer araca veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararları zorunlu masraflar doğrultusunda güvence altına alıyoruz. Standart trafik teminatlarına ek olarak, isteğe bağlı Mini Onarım, Yol Yardım, İhtiyari Mali Mesuliyet ve Ferdi Kaza ek teminat ve hizmetlerini alabilir ve Allianz ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.
Markalı Kaskolar
Alfa Romeo Kasko Sigortası | Fiat Kasko Sigortası | Ford Sigortası (FKasko) | Hyundai Kasko Sigortası | Jeep Kasko Sigortası | Kia Kasko K Sigortası | Nissan Kasko Sigortası (Nis) | Audi Kasko Sigortası | Volkswagen Kasko Sigortası | Seat Kasko Sigortası | Skoda Kasko Sigortası
Garanti Sigortaları
İkinci el araçlarınızı sigorta altına almak, garanti sürelerini uzatmak ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Özel Sağlık Sigortaları
Tamamlayacı Sağlık Sigortası
Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sayesinde özel sağlık kurumlarında, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı kurumlarda ve özel polikliniklerde hiçbir ek ücret ödemeden sağlık hizmeti alabilirsiniz.
Modüler Sağlık Sigortası
Geniş kapsamlı teminatları ile öne çıkan Allianz Modüler Sağlık Sigortası, bütçenize en uygun sigorta paketini seçebilmenize olanak tanır. İsteklerinize ve beklentilerinize hitap eden özel sağlık sigortasını tercih edebilir, farklı alternatifler içinden seçiminizi kolayca yapabilirsiniz.
Vitamin 2E Sigortası

Vitamin 2E yabancılara özel sağlık sigortası, Türkiye’de oturma izni almak isteyen yabancı uyruklu kişilerin başvuru sürecinden önce edinmesi zorunlu olan bir özel sağlık sigortasıdır.

Moral Destek Sigortası
Tehlikeli hastalıklar sigortası olarak da bilinen Moral Destek Sigortası, gelecekte yaşanabilecek kanser teşhisi durumlarına karşı sigortalılara nakit desteği sağlar. Başka bir sağlık sigortanız yoksa Moral Destek Sigortası’ndan aldığınız finansal desteği, sağlık giderleriniz için kullanabilirsiniz.
Nazar Boncuğu Sigortası

Ameliyat ve yoğun bakım gibi zor durumlarda en büyük yardımcınız olan Nazar Boncuğu Sigortası, acil sağlık masraflarınızı kolayca karşılayabilmenizi sağlar.

Ameliyat ve yoğun bakım sigortası olarak da bilinen Allianz Nazar Boncuğu Sigortası, anlaşmalı kurumlarda geçerli 75.000 TL limit ve %90 geri ödeme olanağı ile ameliyat ve yoğun bakım giderlerinizin karşılanmasına olanak tanır.

Ev ve İşyeri Sigortaları
DASK Zorunlu Deprem Sigortası
Zorunlu Deprem Sigortası ile deprem ve deprem kaynaklı yangın, infilak, tsunami veya yer kayması risklerinin poliçedeki limitler dahilinde binanıza vereceği maddi kayıplar karşılanmaktadır. Üstelik binanız tamamen ya da kısmen olarak zarar görmüş olsa da teminat altındadır.
Yuvam Sigortası
Evinizde yaşanabilecek sigortaya konu kaza ve hasarlara karşı sizi güvende tutan Allianz Yuvam Sigortası ile evinizi güvence altına alın. Evinizde meydana gelecek hasarlar için teminat sunan Allianz Yuvam Sigortası, beklenmedik problemlere karşı her zaman hazırlıklı olun.
Eşyam Sigortası
Eşyam Sigortası ile evinizdeki eşyaları yangından hırsızlığa, su baskınından cam kırılmasına kadar birçok riske karşı kolayca güvence altına alabilirsiniz.
Allianz İşletmem Güvende Sigortası
İşyerinizdeki demirbaş, muhteviyat ve binanızı yangından hırsızlığa, terörden sel ve su hasarlarına kadar birçok riske karşı güvence altına alır.
İşyerim Sigortası
Allianz İşyerim Sigortası ile işyerinizi ve isteğe bağlı olarak işyerindeki muhteviyatınızı yangın, hırsızlık, sel ve su baskınından; iş durması ve kira kaybına kadar birçok riske karşı güvence altına alabilirsiniz. Üstelik Allianz İşyerim Sigortası’nın sunduğu farklı paket seçenekleriyle işyeriniz için en uygun çözümü seçebilir ve geniş asistans hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
Site/Apartman Ortak Alanlar Sigortası
Birlikte kullandığımız ortak yaşam alanlarımız olan site ve apartmanlarımız da her türlü riskle karşı karşıya kalabiliyor. Site/Apartman Ortak Alan Sigortası ile yangından fırtınaya, yer kaymasından hırsızlığa karşı ortak yaşam alanlarımızı birçok riskten koruma altına alabiliriz.

Sana Yardım İçin Burdayız